Drugie spotkanie w ramach projektu Learn&Fly – Newsletter

Drugie spotkanie partnerów projektu Learn&Fly, odbyło się 19-20 lipca w Matosinhos w Portugalii.

Gospodarzem spotkania była INOVA+. Podczas spotkania omówiliśmy dotychczasowy postęp prac projektowych i określiliśmy kolejne działania do wdrożenia w najbliższych miesiącach, przede wszystkim te dotyczące konkursu w konstruowaniu samolotów, którego szczegóły poznacie już niebawem.

Zapraszamy do szerszego zapoznania się z założeniami projektu na polskojęzycznej wersji strony http://learn-fly.eu/?lang=pl

Zapraszamy również do zapoznania się z dwoma newsletterami, w których to można przeczytać m.in. o zbliżającym się konkursie i ostatnim spotkaniu projektowym.

Konkurs zostanie ogłoszony podczas oficjalnego spotkania w październiku br.. Wówczas rozpocznie się jego pierwszy krajowy etap, którego finał będzie miał miejsce w marcu 2019. Kolejno przejdziemy do etapu międzynarodowego, którego zakończenie i wyłonienie ostatecznych zwycięzców będzie miało miejsce w maju 2019.

NEWSLETTER 1

NEWSLETTER 2

 

Learn&Fly jest projektem edukacyjnym współfinansowanym przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus+. Grupą docelową projektu są młodzi uczniowie w wieku 15-17 lat oraz nauczyciele i doradcy zawodowi, a także przedsiębiorstwa sektora lotniczego.

#DolinaWiedzy Dziecięcy Uniwersytet Techniczny Dolina Lotnicza Odlotowa Edukacja Młodzi Naukowcy Bakcyl #DUT #edukacja #nauka #Erasmus #lotnictwo #STEM