Fizyka w praktyce – zapisy

Zapraszamy szkoły podstawowe do zgłaszania się do udziału w kolejnym projekcie Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza pn. Fizyka w praktyce

Fizyka w praktyce to bezpłatne zajęcia skierowane do szkół podstawowych, podczas których poznamy wybrane zagadnienia z zakresu elektrostatyki, elektromagnetyzmu, mechaniki czy termodynamiki. Wszystkie omawiane tematy poparte będą praktycznymi doświadczeniami z udziałem uczniów. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidzieliśmy nagrody! 

W ramach projektu odwiedzimy trzy wybrane szkoły z województwa podkarpackiego. Szkołę do projektu może zgłosić dyrektor lub nauczyciel. Aby to zrobić należy wysłać maila na adres info@dolina-wiedzy.pl z dopiskiem „Fizyka w praktyce” oraz wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (do pobrania poniżej).

O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna ilość uczniów zgłoszonych do projektu to 100, a maksymalna ilość uczestników zajęć to 150 osób. W zajęciach mogą brać udział uczniowie w wieku 7-13 lat.

Na zgłoszenia szkół czekamy od dziś tj. 9 października od godziny 10:00 do 16 października 2019 do godziny 23.59.59

Projekt współfinansowany jest ze środków Województwa Podkarpackiego. Uczestnicy zajęć, zostaną również zapoznani z ideą powstającego w Jasionce k. Rzeszowa, Podkarpackiego Centrum Nauki.