Zapraszamy na Naukową Niedzielę w Dębicy

Naukowa niedziela to cykliczne naukowe spotkania, otwarte dla wszystkich chętnych. Odbywały się już w Stalowej Woli i w Ustrzykach Dolnych. Tym razem zawitają do Dębicy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy nauką! Raz w miesiącu, w wybrane niedziele, spotykamy się by wspólnie z naszymi prowadzącymi eksperymentować, budować, testować, uczyć się, bawić i odkrywać naukę.

Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Zabierz ze sobą rzeczy z publikowanej przez nas listy i przyjdź w wybraną niedzielę o godz. 14.00 do budynku Fun&Sport przy ul. Ratuszowej 9 w Dębicy.

Każde spotkanie to inny temat przewodni, do którego będą potrzebne inne materiały. Na tydzień przed każdym kolejnym spotkaniem, będziemy publikować listę potrzebnych rzeczy, które zabieracie ze sobą.

Terminy i naszych spotkań dostępne są na wydarzeniu.
W razie brzydkiej pogody, spotykamy się w wewnątrz budynku. Jeśli pogoda pozwoli spotkania będą odbywały się na zewnątrz, na świeżym powietrzu.

„Naukową niedzielę” przygotowała Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” w ramach działań związanych z miejscową filią Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego. Naukowe Niedziele w Dębicy finansowane są ze środków Miasta Dębica, w ramach realizacji zadania publicznego.Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej naukowej zabawy!

Wydarzenie na Facebooku >> https://www.facebook.com/events/961656310863715/