Wesprzyj nas

Możesz wesprzeć nas jako wolontariusz/wolontariusz Straży Rodzicielskiej lub jako partner, darczyńca – zapoznaj się z informacjami poniżej lub skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach.


Wolontariat

Lubisz coś robić dla innych? Chciałbyś zdobyć nowe doświadczenia? Masz własny ciekawy pomysł, który chcesz zrealizować? Wesprzyj nas swoim czasem! Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe inicjatywy – skontaktuj się z nami już dziś!

Jeżeli chcesz być wolontariuszem, a brakuje Ci konkretnych pomysłów, masz trochę czasu i chęci do działania, zapraszamy do udziału w naszych projektach. Wiek nie gra roli – jesteś uczniem, studentem, osobą pracującą lub seniorem – potrzebujemy Cię!

Nasze zajęcia, pikniki, festiwale naukowe i inne imprezy, to nie ukrywamy ogromna ilość pracy, ale także dużo dobrej zabawy, uśmiechu, a przede wszystkim satysfakcji i ciekawego doświadczenia. Potrzebujemy przede wszystkim osób, które będą wspierać organizację naszych zajęć Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w pięciu miastach: Rzeszowie, Mielcu, Dębicy, Stalowej Woli oraz Ustrzykach Dolnych, a także organizację naszych stanowisk na imprezach popularnonaukowych w regionie.

Potrafisz się zaangażować? Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas info@dolina-wiedzy.pl


Straż Rodzicielska

Wolontariuszami w Straży Rodzicielskiej mogą zostać rodzice, opiekunowie i krewni Studentów DUT, którzy dobrowolnie zgłoszą się wcześniej do organizatora. Wolontariusze Straży Rodzicielskiej pomagają dzieciom wejść na salę zajęciową, zająć miejsca, opuścić salę po zajęciach, a w trakcie samych wykładów i warsztatów sprawują opiekę nad dziećmi, pilnują porządku i dbają o bezpieczeństwo zajęć.

Więcej o tym jak zostać Wolontariuszem Straży Rodzicielskiej na stronie

https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/strazrodzicielska/


Wesprzyj nas!

Jeśli tak jak my rozumiesz potrzebę edukacji, popularyzacji nauki oraz działalności na rzecz społeczności lokalnych, wesprzyj nasze działania! Możesz to robić poświęcając swój czas, jako wolontariusz lub wesprzeć nas finansowo.

Chcesz, aby Fundacja Wspierania Edukacji realizowała więcej projektów, warsztatów oraz innych wartościowych inicjatyw edukacyjnych? Możesz nam w tym pomóc! Zostań Partnerem jednego z naszych projektów.

Chcesz poznać warunki współpracy? Skontaktuj się z nami (17) 888-60-03 lub info@dolina-wiedzy.pl