Rejestracja

Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego odbywają się w Rzeszowie oraz w Filiach w Mielcu, Dębicy, Stalowej Woli oraz Jaśle. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat.

Udział w zajęcia DUT jest bezpłatny.

Rejestracja na wykłady online na semestr zimowy 2020/2021, będzie możliwa od 14 września 2020 od godz. 10.00 do 21 września 2020 r. do godz. 23.59.59.

Rejestracja na warsztaty odbywa się w późniejszym terminie i jest przeznaczona dla dzieci, które wczęsniej zapisały się na wykłady online.

Przed rejestracją dziecka proszę zapoznać się z Regulaminem DUT, warunkami rejestracji (poniżej) oraz planem zajęć dla poszczególnych miast.


WARUNKI REJESTRACJI

Na zajęcia mogą uczęszczać dzieci w wieku 7-12 lat będące uczniami szkoły podstawowej (min. 1 klasa, dzieci z zerówek przedszkolnych nie mogą brać udziału w zajęciach) oraz spełniające następujące warunki dla poszczególnych lokalizacji Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego:

  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie województwa podkarpackiego – rejestracja na wykłady online bez limitu miejsc. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online – 135 miejsc, kolejność zgłoszeń,
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Dębicy: uczniowie szkół podstawowych  mieszkający na terenie powiatu dębickiego. Rejestracja na wykłady online: grupa dla powiatu bez limitu miejsc, , grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online – 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (65 miejsc powiat dębicki, 50 miejsc przeznaczone dla – osobna rekrutacja, oraz 20 dla partnerów: Darco Sp. z o.o. i Nicrometal S.A.),
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Mielcu: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie powiatu mieleckiego – rejestracja na wykłady online: grupa dla powiatu bez limitu miejsc, grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online: 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (75 miejsc powiat, ilość miejsc na warsztatach przeznaczona dla partnerów projektu: 50 – Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. oraz 15 – Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu),
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Stalowej Woli: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie Gminy Stalowa Wola – rejestracja na wykłady online bez limitu miejsc, rejestracja na wykłady 135 miejsc (kolejność zgłoszeń),
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Jaśle: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie miasta i gminy Jasło oraz powiatu jasielskiego – bez limitu miejsc, grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci z miasta i gminy Jasło, zapisanych wczesniej na wykłady online: 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (70 miejsc miasto i gmina, 65 miejsc dla partnerów projektu).

 REGULAMIN DZIECIĘCEGO UNIWERSYTETU TECHNICZNEGO


„REJESTRACJA KROK PO KROKU”

Prosimy o dokładne zapoznanie się z krótkim przewodnikiem po rejestracji (poniżej – kliknij w obrazek, aby zapoznać się z wszystkimi etapami rejestracji).

Rejestracja na wykłady online w semestrze zimowym 2020/2021, będzie możliwa od 14 września 2020 od godz. 10.00 do 21 września 2020 r. do godz. 23.59.59.

Terminy i tematyka zajęć dla poszczególnych semestrów Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego znajdziesz tutaj >> PLANY ZAJĘĆ. Będzie dostępny także po rejestracji, w panelu na koncie użytkownika.

Więcej informacji o filiach DUT: FILIE DUT

ZAŁÓŻ KONTO

ZALOGUJ SIĘ