Rejestracja

Zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego odbywają się w Rzeszowie oraz w Filiach w Mielcu, Dębicy i Jaśle. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat.

Udział w zajęcia DUT jest bezpłatny.

Rejestracja na wykłady online na semestr letni 2021, będzie możliwa od 15 lutego 2021 od godz. 10.00 do 22 lutego 2021 r. do godz. 23.59.59.

Rejestracja na warsztaty odbywa się w późniejszym terminie i jest przeznaczona dla dzieci, które wcześniej zapisały się na wykłady online.

W semestrze letnim 2021 zarówno wykłady jak i warsztaty prowadzone będą w formie online. Dostęp do wykładów wysyłamy w wyznaczonym w harmonogramie dniu, natomiast warsztaty prowadzone będą na platformie Microsoft Teams. Zapewniamy materiały na zajęcia warsztatowe. 

Przed rejestracją dziecka proszę zapoznać się z Regulaminem DUT, warunkami rejestracji (poniżej) oraz planem zajęć dla poszczególnych miast.


WARUNKI REJESTRACJI

Na zajęcia mogą uczęszczać dzieci w wieku 7-12 lat będące uczniami szkoły podstawowej (min. 1 klasa, dzieci z zerówek przedszkolnych nie mogą brać udziału w zajęciach) oraz spełniające następujące warunki dla poszczególnych lokalizacji Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego:

  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie województwa podkarpackiego – rejestracja na wykłady online bez limitu miejsc. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online – 135 miejsc, kolejność zgłoszeń,
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Dębicy: uczniowie szkół podstawowych  mieszkający na terenie powiatu dębickiego. Rejestracja na wykłady online: grupa dla powiatu bez limitu miejsc, , grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online – 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (65 miejsc powiat dębicki, 50 miejsc przeznaczone dla – osobna rekrutacja, oraz 20 dla partnerów: Darco Sp. z o.o. i Nicrometal S.A.),
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Mielcu: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie powiatu mieleckiego – rejestracja na wykłady online: grupa dla powiatu bez limitu miejsc, grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci zapisanych na wykłady online: 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (75 miejsc powiat, ilość miejsc na warsztatach przeznaczona dla partnerów projektu: 50 – Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. oraz 15 – Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu),
  • Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Jaśle: uczniowie szkół podstawowych zamieszkujący na terenie miasta i gminy Jasło oraz powiatu jasielskiego – bez limitu miejsc, grupy dedykowane partnerom z określonym limitem. Rejestracja na warsztaty dla dzieci z miasta i gminy Jasło, zapisanych wczesniej na wykłady online: 135 miejsc, kolejność zgłoszeń (70 miejsc miasto i gmina, 65 miejsc dla partnerów projektu).

 REGULAMIN DZIECIĘCEGO UNIWERSYTETU TECHNICZNEGO


„REJESTRACJA KROK PO KROKU”

Prosimy o dokładne zapoznanie się z krótkim przewodnikiem po rejestracji (poniżej – kliknij w obrazek, aby zapoznać się z wszystkimi etapami rejestracji).

Rejestracja na wykłady online w semestrze letnim 2021, będzie możliwa od 15 lutego 2021 r od godz. 10.00 do 22 lutego 2021 r. do godz. 23.59.59.

Terminy i tematyka zajęć dla poszczególnych semestrów Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego znajdziesz tutaj >> PLANY ZAJĘĆ. Plan zajęć będzie dostępny także po rejestracji, w panelu na koncie użytkownika.

Więcej informacji o filiach DUT: FILIE DUT

ZAŁÓŻ KONTO

ZALOGUJ SIĘ

Udostępnij: