Wesprzyj nas

Możesz wesprzeć nas jako wolontariusz lub jako partner, darczyńca – zapoznaj się z informacjami poniżej lub skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach.


Wolontariat

Lubisz coś robić dla innych? Chciałbyś zdobyć nowe doświadczenia? Masz własny ciekawy pomysł, który chcesz zrealizować? Wesprzyj nas swoim czasem! Jesteśmy otwarci na współpracę i nowe inicjatywy – skontaktuj się z nami już dziś!

Jeżeli chcesz być wolontariuszem, a brakuje Ci konkretnych pomysłów, masz trochę czasu i chęci do działania, zapraszamy do udziału w naszych projektach. Wiek nie gra roli – jesteś uczniem, studentem, osobą pracującą lub seniorem – potrzebujemy Cię!

Nasze zajęcia, pikniki, festiwale naukowe i inne imprezy, to nie ukrywamy ogromna ilość pracy, ale także dużo dobrej zabawy, uśmiechu, a przede wszystkim satysfakcji i ciekawego doświadczenia. Potrzebujemy przede wszystkim osób, które będą wspierać organizację naszych zajęć Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w pięciu miastach: Rzeszowie, Mielcu, Dębicy, Stalowej Woli oraz Ustrzykach Dolnych, a także organizację naszych stanowisk na imprezach popularnonaukowych w regionie.

Potrafisz się zaangażować? Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas info@dolina-wiedzy.pl


Wesprzyj nas!

Jeśli tak jak my rozumiesz potrzebę edukacji, popularyzacji nauki oraz działalności na rzecz społeczności lokalnych, wesprzyj nasze działania! Możesz to robić poświęcając swój czas, jako wolontariusz lub wesprzeć nas finansowo.

Chcesz, aby Fundacja Wspierania Edukacji realizowała więcej projektów, warsztatów oraz innych wartościowych inicjatyw edukacyjnych? Możesz nam w tym pomóc! Zostań Partnerem jednego z naszych projektów.

Chcesz poznać warunki współpracy? Skontaktuj się z nami 17 743 23 22 lub info@dolina-wiedzy.pl

Udostępnij: