Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Naukowa niedziela

19 maja 2019 godz. 15:00 - 17:00

Wydarzenie Nawigacja

Zapraszamy 19 maja, w porze poobiedniego deseru, do Parku 24 na „Naukową niedzielę”. Tematem pierwszego familijnego spotkania z nauką w plenerze na Osiedlu Śródmieście jest „Wodny świat”.
Kulinarne skojarzenia z doświadczeniami naukowymi są całkiem naturalne, jeśli zapoznamy się z listą materiałów, które należy ze sobą przynieść. W jaki sposób powstanie z nich „Wodny świat”?

Naukowa niedziela to cykliczne naukowe spotkania w Stalowej Woli, otwarte dla wszystkich chętnych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy nauką! Raz w miesiącu, w wybrane niedziele od maja do sierpnia, spotykamy się na świeżym powietrzu, w Parku 24 w Stalowej Woli, by wspólnie z naszymi prowadzącymi eksperymentować, budować, testować, uczyć się, bawić i odkrywać naukę.
 
Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Zabierz ze sobą rzeczy z publikowanej przez nas listy (wydarzenie na Facebooku) i przyjdź w wybraną niedzielę o godz. 15.00 do Parku 24.
Każde spotkanie to inny temat przewodni, do którego będą potrzebne inne materiały. Na tydzień przed każdym kolejnym spotkaniem, będziemy publikować listę potrzebnych rzeczy, które zabieracie ze sobą.
Terminy i naszych spotkań dostępne są na wydarzeniu na Facebooku. W razie brzydkiej pogody, na bieżąco na wydarzeniu będziemy informować o zmianie lokalizacji spotkania.
 
„Naukową niedzielę” przygotowała ekipa Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” we współpracy z Miejskim Domem Kultury. Jest to duet odpowiedzialny również za prowadzenie Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Stalowej Woli.
 
Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej naukowej zabawy!

Szczegóły

Data:
19 maja 2019
Czas:
15:00 - 17:00
Kategoria wydarzenia:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1113888648803713/?active_tab=discussion

Organizatorzy

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli

Miejsce

Park 24
Stalowa Wola, Polska + Google Map